Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Omcan pie and cake markers.
- Authorized Omcan dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Omcan 81932 pie and cake markers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Omcan 81932 (80932) Cake Marker 24-3/4" X 16-3/4" 48-square Slices
| Manufacturer | Omcan USA |
|---|---|
| Model Number | 81932 |
| Manufacturer Part # | 81932 |
| Slices | 48 |
| Material | Metal |
| Height | 1" |
| Width | 16.75" |
| Depth | 24.75" |
| UPC | 690207809324 |
About this item
Product Details
Product Details
Omcan USA, 81932, (80932) Cake Marker, 24-3/4" x 16-3/4", 48-square slices, stainless steel
