Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Omcan batter dispensers.
- Authorized Omcan dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Omcan 81231 batter dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Omcan 81231 (81231) Pancake & Waffle Batter Dispenser With Stand 88 Oz. Capacity
| Manufacturer | Omcan USA |
|---|---|
| Model Number | 81231 |
| Manufacturer Part # | 81231 |
| Construction | Aluminum |
| Height | 14.2" |
| Width | 7" |
| Depth | 7" |
| Weight | 2 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Omcan USA, 81231, (81231) Pancake & Waffle Batter Dispenser, with stand, 88 oz. capacity, aluminum
