Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Omcan batter dispensers.
- Authorized Omcan dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Omcan 81230 batter dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Omcan 81230 (81230) Pancake & Waffle Batter Dispenser Without Stand 88 Oz. Capacity
| Manufacturer | Omcan USA |
|---|---|
| Model Number | 81230 |
| Manufacturer Part # | 81230 |
| Construction | Aluminum |
| Height | 13.2" |
| Width | 6.6" |
| Depth | 6.6" |
| Weight | 1.4 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Omcan USA, 81230, (81230) Pancake & Waffle Batter Dispenser, without stand, 88 oz. capacity, aluminum
