Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Omcan pastry dough cutting wheels.
- Authorized Omcan dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Omcan 81192 pastry dough cutting wheels
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Omcan 81192 (81192) Pastry Dough Cutter Expandable (5) Wheels
| Manufacturer | Omcan USA |
|---|---|
| Model Number | 81192 |
| Manufacturer Part # | 81192 |
| Material | Stainless Steel |
| Height | 3" |
| Width | 3" |
| Depth | 10" |
| Weight | 1 lb |
About this item
Product Details
Product Details
Omcan USA, 81192, (81192) Pastry Dough Cutter, expandable, (5) wheels, stainless steel
