Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Omcan loaf pans.
- Authorized Omcan dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Omcan 81115 loaf pans
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Omcan 81115 (81115) Baguette/French Bread Pan (5) 26″ X 3″ Compartments
| Manufacturer | Omcan USA |
|---|---|
| Model Number | 81115 |
| Manufacturer Part # | 81115 |
| Material | Aluminum |
| Type | Baguette |
| Coating | Coated / Glazed |
| Compartments | 5 Compartment |
| Height | 1.2" |
| Width | 26" |
| Depth | 18" |
| Weight | 3 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Omcan USA, 81115, (81115) Baguette/French Bread Pan, (5) 26″ x 3″ compartments, 18" x 26" x 1-1/5" OA, perforated, glazed aluminum
