Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Omcan springform pans.
- Authorized Omcan dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Omcan 81109 springform pans
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Omcan 81109 (81109) Springform Cake Pan 6" Dia. X 3" Deep Round
| Manufacturer | Omcan USA |
|---|---|
| Model Number | 81109 |
| Manufacturer Part # | 81109 |
| Depth | 3" |
| Coating | Coated |
| Size | Round, 4" - 6" |
| Height | 3" |
| Width | 6" |
| Depth | 6" |
| Weight | 2 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Omcan USA, 81109, (81109) Springform Cake Pan, 6" dia. x 3" deep, round, non-stick coating, aluminum
