Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Omcan meat chopper and grinder plates.
- Authorized Omcan dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Omcan 47756 meat chopper and grinder plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Omcan 47756 (47756) Kidney Plate #8 (3) Holes
| Manufacturer | Omcan USA |
|---|---|
| Model Number | 47756 |
| Manufacturer Part # | 47756 |
| Hub Type | #8 |
| Height | 1" |
| Width | 2.2" |
| Depth | 2.2" |
| Weight | 5 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Omcan USA, 47756, (47756) Kidney Plate, #8, (3) holes, (1) notch, without hub for meat grinder, stainless steel
