RestaurantSupply.com is your trusted source for Nor-Lake aftermarket portable salad bar parts and accessories.
- Engineered to match existing Nor-Lake units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Nor-Lake NOR037454 portable salad bar parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nor-Lake NOR037454 Gasket Door Fits Norlake
| Fits with Manufacturer | Nor-Lake |
|---|---|
| Model Number | NOR037454 |
| Manufacturer Part # | NOR037454 |
| Height | 0.75" |
| Width | 12.5" |
| Depth | 18" |
| Weight | 2.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nor-Lake NOR037454 Door Gasket 28-1/2" X 78-3/4" Rh, M 11/16" B 1-1/16" H 11/16" Snap-in Gray, For Right Hand Door Hinge., 3 Sided, Norlake Kl
