RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt holding and proofing cabinets.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt 146393 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt Nor-Lake 146393 14 Inch Evaporator Coil OEM Corrosion Resistant
| Manufacturer | Nor-Lake |
|---|---|
| Model Number | 146393 |
| Manufacturer Part # | 146393 |
| Height | 10" |
| Width | 14" |
| Depth | 36" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Republic of Korea |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nor-Lake 146393 Evaporator Coil Lh
