Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nemco hot dog equipment.
- Authorized Nemco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nemco 56381-3 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nemco 56381-3 Gasket Cleaninggreen 1/2 Dice Easy Chopper 3
| Manufacturer | Nemco |
|---|---|
| Model Number | 56381-3 |
| Manufacturer Part # | 56381-3 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 4.25" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nemco 56381-3 Gasket Cleaninggreen 1/2 Dice Easy Chopper 3
