Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nemco fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Nemco dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nemco 55450-2 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nemco 55450-2 Cutter French Fry Easy 3/8"
| Manufacturer | Nemco |
|---|---|
| Model Number | 55450-2 |
| Manufacturer Part # | 55450-2 |
| Height | 13" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 17" |
| Weight | 6.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nemco 55450-2 Size 3/8", 10 Mm
