RestaurantSupply.com is your trusted source for Nemco hot dog equipment.
- Authorized Nemco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nemco 46604 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nemco 46604 1/4 Inch 20 Thread 1.75 Inch Screw Stainless Steel Fastener
| Manufacturer | Nemco |
|---|---|
| Model Number | 46604 |
| Manufacturer Part # | 46604 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 5.85" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nemco 46604 Screw 1/4 20x1.75ss Ph