RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex ice machine parts and accessories.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 424-CF-S36-1525 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 424-CF-S36-1525 Vlv Pb Sngl Yoke Ac W/ M Olded
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 424-CF-S36-1525 |
| Manufacturer Part # | 424-CF-S36-1525 |
| Height | 3.05" |
| Width | 4.7" |
| Depth | 5.35" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 424-CF-S36-1525 Vlv Pb Sngl Yoke Ac W/ M Olded
