Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Montague aftermarket commercial restaurant ranges.
- Engineered to match existing Montague units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Montague 47A commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Montague 47A Pilot Assy 4 Inch Stainless Steel Gas Assembly with Orifices
| Fits with Manufacturer | Montague |
|---|---|
| Model Number | 47A |
| Manufacturer Part # | 47A |
| Height | 2" |
| Width | 4" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Montague 47A Nat Pilot Factory # Johnson J992dxa-7221c, Tube Size 1/4" Flame Pattern Standard, Lp Orifice # 26-1676, Nat Orifice # 26-1675, Montague, Oven Series Grizzly G., Range Series Cub.
