RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall commercial pizza ovens.
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 27011-0013 commercial pizza ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 27011-0013 3.25 Inch Electric Block Terminal Non Ins
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 27011-0013 |
| Manufacturer Part # | 27011-0013 |
| Height | 1.05" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 6.3" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 27011-0013 Block Term Non Ins 6p 2 0a 250v
