Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Merrychef 32Z4079 Gastronorn 1/4 65mm Pan
Item:
#2234525
Technical details
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | 32Z4079 |
| Manufacturer Part # | 32Z4079 |
| Height | 3.05" |
| Width | 7.35" |
| Depth | 11.2" |
| Weight | 0.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Merrychef 32Z4079 Gastronorn 1/4 65mm Pan
$113.76
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef 32Z4079 Gastronorn 1/4 65mm Pan
