Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Merrychef aftermarket rapid cook and high speed hybrid microwave ovens.
- Engineered to match existing Merrychef units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Merrychef 32Z4054 rapid cook and high speed hybrid microwave ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Merrychef 32Z4054 Basket Mesh 13.4" X 11.4" X 1.4"
| Fits with Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | 32Z4054 |
| Manufacturer Part # | 32Z4054 |
| Height | 1.4" |
| Width | 11.4" |
| Depth | 13.4" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef 32Z4054 Basket Mesh 13.4" X 11.4" X 1.4"
