RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 92-1002 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Market Forge 92-1002 Hws 4 Heat Shield Lt 4 P An
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 92-1002 |
| Manufacturer Part # | 92-1002 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 92-1002 Hws 4 Heat Shield Lt 4 P An