Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Keating aftermarket strip warmers.
- Engineered to match existing Keating units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Keating 1151520 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Market Forge 1151520 Signal Light 1/2" Red 125v
| Fits with Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 1151520 |
| Manufacturer Part # | 1151520 |
| Height | 11" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 1151520 125v 1/3w [ Fits Hole 1/2" ] [10" Leads ] [color Red], [type Hat Flat ][ Bezel Chrome] [ Fastener Lock Tabs], Intedge Warmer L5501 L5502 L5505 L5506 L5531 L5570., Keating Fryer, Merco Warmer All Overhead Type Warmers., Market Forge Skillet Steamer, Star Fryer 510f, Star Roller Grill 12 25 40 45 75
