FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Marc Refrigeration merchandiser refrigerators.
- Authorized Marc Refrigeration dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Marc Refrigeration MMM-5-30 merchandiser refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Marc Refrigeration MMM-5-30 Refrigerated Merchandiser 156" L (5) 30" Hinged Multi-pane Glass Door With Heated Frames (field Reversible)
| Manufacturer | Marc Refrigeration |
|---|---|
| Model Number | MMM-5-30 |
| Manufacturer Part # | MMM-5-30 |
| Door Type | Hinged Door(s) |
| Refrigeration | Remote (refrigeration Not Included) |
| Size | 5 Section |
| Exterior Finish | Specify |
| Height | 77.5" |
| Width | 156" |
| Depth | 31.25" |
| Weight | 1400 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Marc Refrigeration, MMM-5-30, Refrigerated Merchandiser, 156" L, (5) 30" hinged multi-pane glass door with heated frames (field reversible), full length lighting, white aluminum interior with stainless steel floor, designed for remote refrigeration
