RestaurantSupply.com is your trusted source for Other equipment cleaning brushes.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other WBC-02HH-DJ equipment cleaning brushes
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Malish WBC-02HH-DJ Brush Grill 24"handle Me Dium Texas Brush
| Manufacturer | Malish |
|---|---|
| Model Number | WBC-02HH-DJ |
| Manufacturer Part # | WBC-02HH-DJ |
| Height | 4" |
| Width | 7.75" |
| Depth | 33.5" |
| Weight | 1.86 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Malish WBC-02HH-DJ The Texas Brush Grill Brush With Horseshoe Handle Medium Black, Steel Bristles, Depth 2-1/4" Block, Length 24" Handle 610 Mm Handle, Material(s) Wood Block Steel Bristles And Handle, Outside Diameter 3/4" Handle 19 Mm Handle, Type Broiler/grill, Medium Bristles, Weight 1.86 Lb, Width 7-1/4" Block
