Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Anets cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets P8835-16 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anets Magikitch'N P8835-16 Ball Valve 1 1/4"
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | P8835-16 |
| Manufacturer Part # | P8835-16 |
| Height | 3.05" |
| Width | 5.65" |
| Depth | 8.7" |
| Weight | 2.96 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N P8835-16 Non-locking 1-1/4" Fpt
