Delivery to:
This item cannot be returned.
RestaurantSupply.com is your trusted source for Libbey glass plates.
- Authorized Libbey dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Libbey N106161 glass plates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Libbey N106161 Plate 12-5/8" Dia. Round
| Manufacturer | Libbey |
|---|---|
| Model Number | N106161 |
| Manufacturer Part # | N106161 |
| Size | 12.625" = 12-5/8" |
| Shape | Round |
| Height | 0.75" |
| Width | 12.63" |
| Weight | 21.59 lbs |
| UPC | 4003762302210 |
About this item
Product Details
Product Details
Libbey, N106161, Plate, 12-5/8" dia., round, lead free crystal, Nachtmann, Ethno (8 each per case) (Packed By: Cs)
