RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang LG31400-26-1 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang LG31400-26-1 Transformer 208/240VAC Primary 24/12VDC Secondary 40VA
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | LG31400-26-1 |
| Manufacturer Part # | LG31400-26-1 |
| Height | 2.3" |
| Width | 4" |
| Depth | 4.45" |
| Weight | 1.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang LG31400-26-1 Transformer 208/240vac Primary 24/12vdc Secondary 40va, Star Lang Convection Oven Ecco-lmdr Ecof-c Ehs-c Ehs-pp, Ehs-pt Eqs-c Gcco-sii
