Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Lainox stainless steel steam table pans.
- Authorized Lainox dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lainox T2304 stainless steel steam table pans
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lainox T2304 Container Pan 2/3 Hotel Pan (2/3 GN) 1.57" (40mm) Deep
| Manufacturer | Lainox |
|---|---|
| Model Number | T2304 |
| Manufacturer Part # | T2304 |
| Depth | 1-1/2" - 2-1/4" |
| Size | GN, 2/3 |
| Style | Solid |
| Gauge | Unspecified |
| Height | 1.6" |
| Width | 13.9" |
| Depth | 12.8" |
About this item
Product Details
Product Details
Lainox, T2304, Container Pan, 2/3 hotel pan (2/3 GN), 1.57" (40mm) deep, stainless steel
