Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Lainox stainless steel steam table pans.
- Authorized Lainox dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lainox T2104 stainless steel steam table pans
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lainox T2104 Container Pan 20" X 24" (2/1 GN) 1.57" (40mm) Deep
| Manufacturer | Lainox |
|---|---|
| Model Number | T2104 |
| Manufacturer Part # | T2104 |
| Depth | 1-1/2" - 2-1/4" |
| Size | GN, 2/1 |
| Gauge | Unspecified |
| Style | Solid |
| Height | 1.6" |
| Width | 20.9" |
| Depth | 25.6" |
About this item
Product Details
Product Details
Lainox, T2104, Container Pan, 20" x 24" (2/1 GN), 1.57" (40mm) deep, stainless steel
