Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Lainox stainless steel steam table pans.
- Authorized Lainox dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lainox F1102 stainless steel steam table pans
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lainox F1102 Steam Pan 12" X 20" (1/1 GN) 0.79" (20mm) Deep
| Manufacturer | Lainox |
|---|---|
| Model Number | F1102 |
| Manufacturer Part # | F1102 |
| Style | Perforated |
| Size | GN, 1/1 |
| Gauge | Unspecified |
| Depth | 3/4" - 1-1/4" |
| Height | 0.8" |
| Width | 20.9" |
| Depth | 12.8" |
About this item
Product Details
Product Details
Lainox, F1102, Steam Pan, 12" x 20" (1/1 GN), 0.79" (20mm) deep, perforated tray, stainless steel
