Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Lainox bake pans.
- Authorized Lainox dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lainox AT11 bake pans
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lainox AT11 Finger Grill Bake Pan Non-Stick Pan
| Manufacturer | Lainox |
|---|---|
| Model Number | AT11 |
| Manufacturer Part # | AT11 |
| Long Side / Diameter | 20" |
| Short Side | 12" |
| Construction | Aluminum |
| Width | 20.9" |
| Depth | 12.8" |
About this item
Product Details
Product Details
Lainox, AT11, Finger Grill, Bake Pan, Non-Stick Pan, Open Corners, Teflon-Coated Aluminium, 1/2 GN, Smooth
