- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
La Marzocco Espresso Machines MZ_5110 Group Head Screen Screw New Version
| Manufacturer | La Marzocco Espresso Machines |
|---|---|
| Model Number | MZ_5110 |
| Manufacturer Part # | MZ_5110 |
| Height | 1.1" |
| Width | 1.1" |
| Depth | 1.1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
La Marzocco Espresso Machines MZ_5110 Group Head Screen Screw New Version
