FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Krowne countertop liquor bottle displays.
- Authorized Krowne dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Krowne KR-I3T80-S countertop liquor bottle displays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Optional 80" Wide Royal Lighted Liquor Island Display, Krowne KR-I3T80-S
| Manufacturer | Krowne |
|---|---|
| Model Number | KR-I3T80-S |
| Manufacturer Part # | KR-I3T80-S |
| Lights | LED |
| Tiers | 3 |
| Height | 12" |
| Width | 80" |
| Weight | 84 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Krowne, KR-I3T80-S, Krowne Royal Lighted Liquor Island Display, 3-Tier, 80" Wide - Power Cord On Left
