RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Kolpak dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kolpak 715051075 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 715051075 11 Inch Commercial Door Gasket for Refrigeration
| Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 715051075 |
| Manufacturer Part # | 715051075 |
| Height | 8.1" |
| Width | 11.7" |
| Depth | 19.15" |
| Weight | 3.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 715051075 Door Gasket