RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Kolpak dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kolpak 550003428 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 550003428 10 Inch Receiver OEM Integrated Valve Stainless Steel
| Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 550003428 |
| Manufacturer Part # | 550003428 |
| Height | 9.9" |
| Width | 10.2" |
| Depth | 14.5" |
| Weight | 10.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 550003428 Receiver 5 X 10 W/valve