RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak aftermarket walk-in refrigerators and freezers.
- Engineered to match existing Kolpak units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Kolpak 53147-2565 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 53147-2565 32 Inch Door Gasket Gray 3 Sided Left Mount Dart
| Fits with Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 53147-2565 |
| Manufacturer Part # | 53147-2565 |
| Height | 2" |
| Width | 8" |
| Depth | 19" |
| Weight | 2.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 53147-2565 78-1/2" X 32" X 78-1/2", Gray 3 Sided Lh, Mount Dart, Mag 5/8 Base 1" H 9/16", Vollrath
