FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Kolpak dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kolpak 500002213 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 500002213 21 Inch Integrated Frost Heater Viewport Freezer
| Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 500002213 |
| Manufacturer Part # | 500002213 |
| Height | 6" |
| Width | 21" |
| Depth | 32" |
| Weight | 27.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 500002213 Viewport 14x24 Freezer Heate
