RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Kolpak dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kolpak 226561075 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 226561075 13 Inch Gasket for Commercial Refrigeration Thermoplastic
| Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 226561075 |
| Manufacturer Part # | 226561075 |
| Height | 2.75" |
| Width | 13.9" |
| Depth | 24.3" |
| Weight | 2.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 226561075 Gasket 26x78 Frp Df
