FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Kolpak dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kolpak 030001929 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 030001929 1/4 Hp Electric Motor - OEM Compatible Cooling System
| Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 030001929 |
| Manufacturer Part # | 030001929 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 030001929 Motor 1/4 Hp 1625 Rpm 46 0v Ao