Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other restaurant seating.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial commercial furniture and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 268-KIT restaurant seating
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Koala Kare Products 268-KIT Strap Waist Koala Des Hc
| Manufacturer | Koala Kare Products |
|---|---|
| Model Number | 268-KIT |
| Manufacturer Part # | 268-KIT |
| Height | 0.75" |
| Width | 6" |
| Depth | 10" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Koala Kare Products 268-KIT Designer High Chair Waist Strap. Koala Kare No. Kb354-99
