Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket french fry cutter replacement parts and accessories.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 3979BLKGLD french fry cutter replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
KNG 3979BLKGLD Kng 8 1/2x14in Menucover Triple Blk/gld
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 3979BLKGLD |
| Manufacturer Part # | 3979BLKGLD |
| Height | 8" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 14" |
| Weight | 4.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
KNG 3979BLKGLD Kng 8 1/2x14in Menucover Triple Blk/gld