Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
KNG 3975BLKGLD Kng 8 1/2x11in Menucover Triple Blk/gld
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 3975BLKGLD |
| Manufacturer Part # | 3975BLKGLD |
| Height | 8" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 14" |
| Weight | 4.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
KNG 3975BLKGLD Kng 8 1/2x11in Menucover Triple Blk/gld