Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket french fry cutter replacement parts and accessories.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 3973REDGLD french fry cutter replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
KNG 3973REDGLD Kng 8 1/2x14in Menucover 4 Page Red/gld
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 3973REDGLD |
| Manufacturer Part # | 3973REDGLD |
| Height | 10" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 14" |
| Weight | 5.82 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
KNG 3973REDGLD Kng 8 1/2x14in Menucover 4 Page Red/gld