Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket hot dog equipment.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 3971BLUGLD hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
KNG 3971BLUGLD Kng 8 1/2x14in Menucover Double Blu/gld
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 3971BLUGLD |
| Manufacturer Part # | 3971BLUGLD |
| Height | 7" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 14" |
| Weight | 4.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
KNG 3971BLUGLD Kng 8 1/2x14in Menucover Double Blu/gld