Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket strip warmers.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 3968BLKGLD strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
KNG 3968BLKGLD Kng 8 1/2x11in Menucover 4 Page Blk/gld
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 3968BLKGLD |
| Manufacturer Part # | 3968BLKGLD |
| Height | 9" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 11" |
| Weight | 4.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
KNG 3968BLKGLD Kng 8 1/2x11in Menucover 4 Page Blk/gld