Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
KNG 3966BLKGLD Kng 8 1/2x11in Menucover Double Blk/gld
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 3966BLKGLD |
| Manufacturer Part # | 3966BLKGLD |
| Height | 7" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 11" |
| Weight | 3.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
KNG 3966BLKGLD Kng 8 1/2x11in Menucover Double Blk/gld