Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 3905BLKL cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
KNG 3905BLKL Kng Lg Mens Chef Coat Lw Mesh Short Slv Black
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 3905BLKL |
| Manufacturer Part # | 3905BLKL |
| Height | 0.35" |
| Width | 11" |
| Depth | 14.5" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
KNG 3905BLKL Kng Lg Mens Chef Coat Lw Mesh Short Slv Black
