Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
KNG 3770RED Kng 26x26 In Bib Apron 3 Pne Pocket Red
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 3770RED |
| Manufacturer Part # | 3770RED |
| Height | 0.54" |
| Width | 8" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
KNG 3770RED Kng 26x26 In Bib Apron 3 Pne Pocket Red