RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket strip warmers.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 3169PAD strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
KNG 3169PAD Kng 3 Part Guest Checks 3 3/8 X 6 1/4 Padded
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 3169PAD |
| Manufacturer Part # | 3169PAD |
| Height | 9.5" |
| Width | 7.75" |
| Depth | 8" |
| Weight | 12.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
KNG 3169PAD Kng 3 Part Guest Checks 3 3/8 X 6 1/4 Padded