Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 3168LSE commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
KNG 3168LSE Kng 3 Part To/del Guest Loose
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 3168LSE |
| Manufacturer Part # | 3168LSE |
| Height | 9.5" |
| Width | 9.25" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 17 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
KNG 3168LSE Kng 3 Part To/del Guest Loose