Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket steam tables and food wells.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 3147LSE steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
KNG 3147LSE Kng 2 Part Guest Checks Loose
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 3147LSE |
| Manufacturer Part # | 3147LSE |
| Height | 12" |
| Width | 9.5" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 21.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
KNG 3147LSE Kng 2 Part Guest Checks Loose
