RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket french fry cutter replacement parts and accessories.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 2938DBLXL french fry cutter replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
KNG 2938DBLXL Kng Xl Denim Chef Coat Front Snap
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 2938DBLXL |
| Manufacturer Part # | 2938DBLXL |
| Height | 1" |
| Width | 10" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
KNG 2938DBLXL Kng Xl Denim Chef Coat Front Snap
