Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket strip warmers.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 2714CHAR strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
KNG 2714CHAR Kng 33 1/2 In Apron Vinyl Charcoal Wtr Proof
| Fits with Manufacturer | KNG |
|---|---|
| Model Number | 2714CHAR |
| Manufacturer Part # | 2714CHAR |
| Height | 0.3" |
| Width | 10" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
KNG 2714CHAR Kng 33 1/2 In Apron Vinyl Charcoal Wtr Proof
